×

BİZ KİMİZ?

1992 yılında Veli GÜL ve Hasan DEMİR tarafından kurulan Güldemir Tekstil, kurulduğu ilk günden bugüne sürekli büyüyen, gelişen ve kendi pazarında varlığını hissettirmiş ender firmalardan biridir. Güldemir Tekstil, kalite anlayışı ve müşteriye doğru hizmet noktasında güçlü ve istikrarlıdır.

27 yıllık deneyim ve birikimler ile her türlü dokuma kumaş üretimi ve ithalatını yapabilen firma, hem ihracatta hem de yerli pazarda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektörde kendi markasını oluşturabilen firmalardandır.

Bünyesinde oluşturduğu eğitimli, tecrübeli ve dinamik ekip sayesinde; dünya modasını yakından takip edebilme, her türlü dokuma kumaş üretebilme, yeni prosesler doğrultusunda özel ürünler geliştirebilme yeteğine sahiptir.

Güldemir Tekstil aylık ortalama 500.000 metre kumaş üretimi yaparak,yerli ve yabancı müşterilerine zamanında ve doğru servis verebilmektedir.

Firma kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümünde sürekli olarak çalışmalar yaparak Kış ve Yaz sezonlarını kapsayan kolleksiyonlar hazırlamaktadır.

Güldemir Tekstil her türlü özel iplik, dokuma ve terbiye teknikleri ile farklı ve özel ürünler ortaya çıkararak müşterilerinin beğenisine sunabilen dinamik bir yapıya sahiptir.

Firmanın vazgeçilmezleri ise çevreye duyarlılık ve insan sağlığıdır. Üretilen bütün üretilen kumaşlar, bu doğrultuda müşteriye pazarlanmaktadır. Müşterilerimiz bizim için bir değerdir.

Unutulmaması gerekir ki insana değer vermeyen hiçbir şahıs veya kurum varolamaz.

WhatsApp chat